Szkółka pływacka

Szkółka pływacka

 

Skoro tu trafiłeś , pewnie jesteś zainteresowany nauką pływania dla Ciebie lub Twojej pociechy . Postaramy się przekonać Cię , że wybór naszej szkółki to będzie dobra decyzja .

Uczymy pływać od 10 lat , przez naszą szkółkę przewinęło się setki młodych pływaków . Przywiązujemy bardzo dużą wagę do tego, aby dzieci w naszych grupach były w podobnym wieku i o podobnych umiejętnościach – po to, aby jak najszybciej przystosowały się do środowiska wodnego . W grupach młodszych mamy 4 – 5 dzieci , z którymi instruktor cały czas przebywa w wodzie , w grupach starszych – 6 .

Przez 10 lat wypracowaliśmy autorski program nauczania , który przez zabawę powoduje, że dzieci szybko zapominają o lęku przed wodą . Nasz nowatorski system motywacyjny dla dzieci sprawia, że dzieciaki chętnie wracają na zajęcia. Staramy się , do każdego dziecka podchodzić indywidualnie , aby móc na bieżąco monitorować jego postępy pływackie

Nasza kadra to lubiana przez dzieci ekipa , która pracuje z najmłodszymi od lat . Mamy w swoich szeregach instruktorów pływania , ratowników wopr , oraz absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego.

 

TRYMESTRALNY KOSZT ZAJĘĆ GRUPOWYCH / 12 spotkań / –   360 zł /Szczawnica/ 400 zł /Ochotnica/

MIESIĘCZNY KOSZT ZAJĘĆ INDYWIDUALNYCH / 4 spotkania / – 200 zl

 

Serdecznie zapraszamy na nasze zajęcia

Bartosz Ciesielka

————————————————————————————————————————————————————————————————————

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.